Logo WeNet - Digitální marketingová agentura

Online lokální marketing – zaměřte se na váš region

Chcete oslovit nové zákazníky přímo ve vašem okolí? Využijte online lokální marketing, který vám pomůže prezentovat vaši nabídku a získat řadu nových zákazníků na místním trhu. Jednoduše a online.
Online lokálny marketing
ilustrácia - web
Online lokální marketing - 1

Objevte, co vám nabízí místní marketing

Lokální marketing

Díky online lokálnímu marketingu máte možnost oslovit potenciální zákazníky ve vašem regionu. Budujte povědomí o vaší firmě a dejte o sobě vědět! V rámci budování značky, šíření aktuálních informací a zviditelnění vašeho byznysu ve vaší lokalitě vám nabízíme službu Multibox, výkonné PPC kampaně a kompletní Google firemní profil. Prohlédněte si naši nabídku ještě dnes.

Prohlédněte si, co pro vás naši profesionálové dokáží zajistit v rámci online lokálního marketingu

Výhodné služby v oblasti online lokálního marketingu

ikona PPC

PPC kampaň

Zaměřte výkonnostní online marketing na vaši oblast! Díky správně nastavené PPC kampani se postaráme o to, abyste váš web dostali na první pozice ve vyhledávání Google a posunuli váš byznys tím správným směrem. Pod zkratkou PPC se skrývá anglické slovní spojení „pay per click.“ Platíte tedy jen tehdy, pokud si někdo na vaši reklamu klikne, nikoli za její zobrazení. Nabízíme vám výkonné PPC kampaně ve vyhledávači Google, které realizujeme na základě zvolených klíčových slov a frází v nástroji AdWords. Protože jsme Premier Google Partner, můžete se na nás spolehnout. Objevte možnosti, které vám nabízíme!

ikona Google Firemný profil

Firemní profil na Google

Firemní profil na Google dnes patří mezi klíčové prvky propagace každé společnosti, která hodlá prorazit na místním trhu. Až 98 % lidí začíná hledat produkty a služby pomocí vyhledávače Google. Ukážeme vaši společnost z její nejlepší stránky. Připravíme pro vás jedinečné texty, postaráme se o viditelnost vaší firmy v Google mapách a nakonfigurujeme váš Firemní profil na Google v souladu se všemi potřebnými normami. Kromě toho zajistíme pravidelné vstupy a aktualizace, které zvýší viditelnost společnosti při lokálních poptávkách.

Online lokální marketing - 2

Multibox

Nedejte šanci konkurencí a sdílejte všechny vaše aktuální novinky, údaje či akce prostřednictvím nejznámějších portálů a sociálních sítí, jako jsou Google, Bing, Apple maps, Zlaté stránky, Trip Advisor, Facebook, Instagram, Snapchat, Waze a další. Díky službě Multibox se postaráme o to, aby byli vaši zákazníci vždy informováni o vašich otevíracích hodinách, sezónních akcích či kamenných provozech. Připravíme pro vás jedinečný obsah v atraktivní formě a doplníme jej o grafické prvky a nejdůležitější informace. Díky službě Multibox získáte Youtube video, bannerovou kampaň či kompletní správu a aktualizaci vašich informací napříč online světem. Zjistěte více o Multiboxu ještě dnes!

wenetmultibox.cz

Důležitá tržní fakta

Prohlédněte si zajímavá tržní fakta, která svědčí o chování uživatelů internetu
98%
uživatelů internetu začíná vyhledáváním informací na stránkách Google

65%

uživatele internetu vyhledává společnosti, produkty i služby právě na Googlu

50%

z vyhledávání Google jsou vyhledávání „v mé blízkosti“ a to především na smartphonu

86%

vyhledávačů kontroluje polohu společností na mapách Google

24%

uživatele internetu, kteří hledají konkrétní společnosti, produkty a služby, nacházejí nabídky právě na naší webové stránce zlatestranky.sk

7/10

lidi navštíví webovou stránku po zobrazení produktového AVATAR videa

Co získáte?

Viditelnost, pozitivní image značky a nové zákazníky
ikona - megafón
Vypracujeme pro vás kompletní plán online propagace vaší společnosti, který bude zaměřen na konkrétní lokalitu dle vašeho výběru.
ikona - palec hore
Využijeme účinné strategie a největší kanály, jako jsou Google, Youtube, Zlaté Stránky, Bing, Apple mapy, Trip Advisor, Facebook, Instagram, Snapchat, Waze a další.
ikona - terč
Pomůžeme vám s výběrem možnosti, která je ideální pro potřeby vaší společnosti. Náš mediální konzultant se vám bude věnovat a bude vám pomáhat v každé fázi spolupráce.
ilustrácia - web

Váš zkušený tým odborníků

Pohodlí a podpora

Vše za vás vybaví naši zkušení odborníci s aktuálními znalostmi a dlouholetými zkušenostmi. Váš mediální konzultant vám zajistí komfort a pohodlnou realizaci všech vašich požadavků. Vaše účast bude omezena na nezbytné minimum. Vy se věnujte byznysu a my se postaráme o vaši reputaci. Neváhejte a kontaktujte nás.

pohodlie a podpora
Online lokální marketing - 3

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Požádejte o nabídku našich online marketingových produktů ještě dnes. Vyplňte vaše kontaktní údaje a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Zodpovíme všechny vaše dotazy a vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku na míru.

Vyplňte formulář

Vpracujeme Vám bezplatnou nabídku!
dekorácia - otázniky
Online lokální marketing - 4

Často kladené otázky - FAQ​

1. Co všechno vlastně zahrnuje SuperProfil?

Všechno! SuperProfil a Multibox zahrnují kompletní informace o vás, tedy název, adresu, telefonický kontakt, kategorii, otevírací dobu, produkty a služby, záznam v mapách či odkaz na vaši webovou stránku. V rámci služby Multibox umíme vaše údaje, informace či novinky kdykoli aktualizovat dle potřeby.

Ano! Statistiky návštěvnosti vašich firemních profilů můžete sledovat v pokročilém analytickém nástroji.

Pokud nejste zrovna specialisté na PPC nebo v tom stále v nemáte dostatečně jasno, my se o vše postaráme za vás. Naši PPC specialisté mají dlouholeté zkušenosti a postarají se o kompletní správu, optimalizaci i nastavení PPC kampaně. Vy se věnujte vašemu byznysu, o PPC reklamu se postaráme my.

Určitě jste si během let vašeho působení vytvořili různé záznamy napříč internetem. Na některé jste už možná zapomněli, jiné jste možná po nějakých změnách neaktualizovali. Služba Multibox toto vše vyřeší za vás. Zajistí aktuální informace, přehled o vaší nabídce i novinkách na všech nejznámějších portálech i sociálních sítích.

Ano! Z jednoho místa umíte pohodlně a kdykoli upravovat veškeré informace, aktuality i novinky. Rádi to však vyřešíme za vás my. Jednoduše kontaktujte naše mediální konzultanty a oni se o vše postarají.