Logo WeNet - Digitální marketingová agentura

Atraktivní, rychlý, efektivní, bezpečný a funkční web?
Jednoduše 5 Star Web!

Vy se postarejte o váš byznys, my se postaráme o váš web. Nabízíme vám kompletní návrh, tvorbu a testování vašeho nového úspěšného webu, kterému zajistíme kompletní servis a správu. Zjistěte více.
web
ikona web
Webové stránky - 1

Vše, co potřebujete pro úspěšný online byznys

5 Star Web

5 Star Web vám nabízí moderní design, zabezpečení vašich údajů, ochranu proti hackerům a maximální přizpůsobení potřebám vašeho byznysu. Nabízíme vám možnost vybrat si z různých druhů v závislosti na vašem podnikání. Postaráme se o návrh, vytvoření, úpravy i správu vašeho webu dle vašich požadavků. Vyberte si ještě dnes.

Webové stránky

5 Star Weby

Jak vznikají webové stránky?

Moderní webové stránky jsou výsledkem složitého procesu, který zahrnuje několik kroků. Od plánování až po konečnou publikaci – každý krok má svou důležitou roli při vytváření atraktivního a funkčního 5 Star Webu. Postup je tedy následující:

Krok 1 - Plán

Ikona - Plán
V prvním kroku si projdeme vaše požadavky, definujeme vaše představy a naleznete optimální řešení pro oblast vašeho byznysu.

Krok 2 - Vzhled

Ikona - Webové stránky
Na základě vašich představ vytvoříme nebo vybereme design vašeho webu. Důležitá je nejen estetika, ale také funkčnost v souladu s uživatelskou zkušeností.

Krok 3 - Úprava

Webové stránky - 6
Spojujeme obsah s designem a vytváříme verze pro všechna zařízení. V této fázi se formuje finální verze vaší nové webové stránky.

Krok 4 - Test

Ikona Test
Následně kontrolujeme, zda web funguje podle standardů a zda všechny prvky hotového webu fungují přesně tak, jak mají.

Krok 5 - Schválení

Ikona Prijatie
Po úspěšném testování je váš web hotov a připraven ke schválení. Rádi zapracujeme všechny vaše připomínky a návrhy.

Krok 6 - Publikace

Ikona Publikácia
Hotovo! Váš nový web je funkční a připravený prezentovat vaši nabídku a získávat nové zákazníky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
ilustrácia - web

5 pilířů úspěchu

5 pilířů 5 Star Webu

Prispôsobiteľnosť

Přizpůsobitelnost

Internet používáme za různých okolností a na různých zařízeních. To je důvod, proč naše moderní 5 Star Weby vypadají stejně dobře na stolních počítačích, noteboocích, tabletech i chytrých telefonech.
Webové stránky - 7

Komplexnost

Zajistíme pro vás kompletní servis, správu a potřebnou údržbu 5 Star Webu. Postaráme se o administrativní záležitosti, koupi domény i hostingu. S námi si nemusíte pamatovat na platby či prodlužování smluv. To jsou povinnosti, které zařazujeme do našeho kalendáře.
Bezpečnosť

Bezpečnost

Používáme pokročilý ochranný balíček, který spolehlivě ochrání váš 5 Star Web před útoky hackerů, různými viry a škodlivým softwarem. Ochrana Firewall a SSL certifikát jsou zárukou bezpečnosti a důvěrnosti vašich údajů.
Webové stránky - 8

Péče

Po vytvoření 5 Star Webu nenecháme žádného z našich klientů napospas. Vždy se můžete spolehnout na podporu specializovaného správce účtu, který provede veškeré změny a aktualizace, které potřebujete.
Webové stránky - 9

Budoucnost

Moderní 5 Star Web je designově atraktivní a snadno se používá. Toto jsou webové stránky, které poskytujeme našim klientům. Bereme v úvahu aktuální trendy i očekávání našich zákazníků. Chceme, aby váš 5 Star Web generoval návštěvnost a přinášel zisky.

Pohodlí, čas a profesionální podpora!

Co dostanete?

Na základě vašich požadavků vám vytvoříme kompletní 5 Star Web a postaráme se o jeho správné fungování. Vy se zatím můžete plně věnovat rozvoji vašeho byznysu.

V každé fázi naší spolupráce je vám k dispozici specializovaný profesionál. Také vám vždy rád a ochotně poradí, jak provozovat a propagovat váš nový 5 Star Web online.

Pokud potřebujete cokoli změnit nebo upravit, rádi vám v tom pomůžeme. Jednoduše kontaktujte vašeho mediálního konzultanta, řekněte mu o vašich představách a my se postaráme o zbytek.

Pohodlie, čas a profesionálna podpora!
Webové stránky - 10

Kontaktujte nás!

Máte otázky?

Požádejte o nabídku našich online marketingových produktů ještě dnes. Vyplňte vaše kontaktní údaje a my vás budeme co nejdříve kontaktovat. Zodpovíme všechny vaše dotazy a vypracujeme vám bezplatnou cenovou nabídku na míru.

Vyplňte formulář

Vpracujeme Vám bezplatnou nabídku!
dekorácia - otázniky
Webové stránky - 11

Často kladené otázky - FAQ

1. Jak dlouho vám trvá vyrobit webové stránky?

Webové stránky vám vyrobíme v průměru za 4 až 6 týdnů od konzultace a dodání kompletních podkladů. Je proto velmi důležité spolupracovat a vyjádřit vaše představy a požadavky.

Ano, v ceně máte kompletní správu webových stránek, která zahrnuje také úpravy a změnu fotografií, obsahu či aktualizace redakčního systému, ve kterém je web vyroben.

Ne, hosting i doménu vám zajistíme v rámci výroby a správy webových stránek. Pokud již máte vlastní doménu, můžeme vám nový návrh webových stránek publikovat na vaší doméně.

Webové stránky, které jsme pro vás vytvořili, vám po ukončení smlouvy předáme do vašeho vlastnictví. Ztratíte však možnost pravidelných aktualizací, úprav a celkové správy webových stránek od zkušených profesionálů.

Nevadí! O grafiku i textový obsah se postarají naši zkušení grafici a copywriteři. Nejen, že vám připravíme atraktivní vizuál s profesionálními záběry nebo grafikou, ale také se postaráme o profesionální texty, které prodávají.